„Widzialne i niewidzialne” w Rumi. Feeria barw i nieograniczona wyobraźnia.

„Widzialne i niewidzialne” w Rumi. Feeria barw i nieograniczona wyobraźnia.
Reklama
Reklama

Dom Kultury SM Janowo zamienił się w czasie pandemii w intrygującą galerię obrazów. Tym razem swoje prace pt.  „Widzialne i niewidzialne”, pokazało dwóch rumskich plastyków.Andrzej Sobieraj, wybitny marynista pokazał 27-mio obrazową ekspozycję prac widzialnych, czyli piękne krajobrazy, morze, góry oraz kwiaty. Z kolei Kornel Kowalski, niedawny absolwent gdańskiej ASP, zaprezentował świat metafizyczny, dostępny tylko jego wyobraźni. Na 12 dużych formatach (2x3m) zagrał niesamowitą feerią barw, wykorzystując grę światła i różnych odcieni. Zbitka niewidzialnego z widzialnym daje obraz artystycznej wyobraźni, która (jak się okazuje) może być nieograniczona.

Reklama
Reklama
Wystawa Widzialne i niewidzialne w Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo. (fot. mat. org.)

Wystawę można oglądać (w maseczkach) od poniedziałku do piątku w godzinach 9-15, do dnia 31.07.

(źródło: informacja prasowa Dom Kultury SM Janowo)

Jak spędzić lato 2020 w Rumi?

Ciekawe wydarzenia, koncerty, imprezy i inne atrakcje dziejące się w Rumi podczas lipca i sierpnia publikuję w specjalnie utworzonej zakładce na blogu Lato 2020 w Rumi. Sprawdźcie!


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *