Nietypowa promocja na Walentynki w Rumi ;)

nietypowa promocja, achaun, walentynki, port rumia, smieszne obrazki
Reklama
Reklama

Pamiętacie promocje na „łososiowe ananasy” przy okazji czarnego piątku w Rumi? CH Port Rumia przygotowało kolejną niespodziewaną „atrakcję”, tym razem z okazji Walentynek. 🙂

Choć zdjęcie poniżej wygląda jak przeróbka z niedawno opublikowanego artykułu Rumia w alternatywnej rzeczywistości, jest to autentyczny billboard znajdujący się przy DK nr 6. Są dwie możliwości: albo osoby montujące reklamy dla CH Port Rumia to zawodowe „śmieszki”, lubiące zażartować przy okazji zleconej pracy, albo to po prostu zaplanowana akcja. Oceńcie sami. 🙂

Reklama
Reklama
Billboard z promocją na Walentynki w Rumi

A żeby było ciekawiej, to wcale nie jest jednostkowy przypadek. Drugi billboard, pomimo, że reklamuje te same róże, zaskakuje dość ciekawą…przeceną.

Billboard z promocją na Walentynki w Rumi

Zanim rzucicie się do sklepowych półek…Niestety, w tym przypadku minął już czas promocji. 🙂

Zdjęcia otrzymałem od czytelników: Martyny, Sebastiana i Julity. Jeśli widziałeś podobne okazje – daj znać na PW lub adres e-mail: kontakt@tymczasemwrumi.pl – uzupełnię galerię.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *