Bezpieczeństwo w domu – rozmowa z Tomaszem Szewczakiem

spotkanie z ekspertem ds bezpieczenstwa rumia tomasz szewczak tymczasem w rumi
Reklama
Reklama

W ramach cyklu „Kultura bliżej ludzi” MDK Rumia zaprasza na spotkanie online z Tomaszem Szewczakiem o bezpieczeństwie w domu.Mój dom- moja twierdza…Czy czuję się w domu bezpiecznie? W ramach cyklu „Kultura bliżej ludzi” Miejski Dom Kultury zaprasza na spotkanie online w sobotę (25 kwietnia) o godzinie 18.00. Podczas rozmowy będziemy mieli okazję wysłuchać Tomasza Szewczaka – specjalistę ds. samoobrony i bezpieczeństwa, mgr bezpieczeństwa wewnętrznego, a także czynnego funkcjonariusza służb mundurowych i kuratora sądowego.

Reklama
Reklama

Na co dzień staram się działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa kobiet, dzieci i młodzieży. Przyszła pora na seniorów: naszych rodziców, dziadków czy bliskich, którzy mogą paść ofiarą przestępstw na tzw. wnuczka czy policjanta – zapowiada Tomasz Szewczak.

Rozmowa z Tomaszem Szewczakiem zostanie zamieszczona na profilu facebookowym i kanale YouTube MDK Rumia. Po „oficjalnej” premierze, zamieszczę ją także na blogu. 🙂

W sobotnim materiale w prosty i zrozumiały sposób zostanie wyjaśnione:

  • Co zrobić w przypadku zagrożenia?
  • Jak sobie z nim radzić?
  • Jak ustrzec naszych bliskich przed tego typu przestępstwami? Co zrobić? Gdzie szukać pomocy?

Oczywiście, każdy z nas myśli, że problem nie dotyczy przecież naszych bliskich…. Ale czy na pewno tak jest? Czy jesteś pewien, że Twoi bliscy są bezpieczni? Jak pokazują kolejne ofiary tych przestępstw- niestety nie. Do zobaczenia w sobotnie popołudnie!

Link: https://www.facebook.com/events/230820684797904/

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *