Historie i sukcesy mieszkańców RumiWiadomości

Bezpieczeństwo w domu – rozmowa z Tomaszem Szewczakiem

Bezpieczeństwo w domu – rozmowa z Tomaszem Szewczakiem
Reklama Reklama

W ramach cyklu “Kultura bliżej ludzi” MDK Rumia zaprasza na spotkanie online z Tomaszem Szewczakiem o bezpieczeństwie w domu.Mój dom- moja twierdza…Czy czuję się w domu bezpiecznie? W ramach cyklu “Kultura bliżej ludzi” Miejski Dom Kultury zaprasza na spotkanie online w sobotę (25 kwietnia) o godzinie 18.00. Podczas rozmowy będziemy mieli okazję wysłuchać Tomasza Szewczaka – specjalistę ds. samoobrony i bezpieczeństwa, mgr bezpieczeństwa wewnętrznego, a także czynnego funkcjonariusza służb mundurowych i kuratora sądowego.

Na co dzień staram się działać na rzecz poprawy bezpieczeństwa kobiet, dzieci i młodzieży. Przyszła pora na seniorów: naszych rodziców, dziadków czy bliskich, którzy mogą paść ofiarą przestępstw na tzw. wnuczka czy policjanta – zapowiada Tomasz Szewczak.

Rozmowa z Tomaszem Szewczakiem zostanie zamieszczona na profilu facebookowym i kanale YouTube MDK Rumia. Po “oficjalnej” premierze, zamieszczę ją także na blogu. 🙂

W sobotnim materiale w prosty i zrozumiały sposób zostanie wyjaśnione:

  • Co zrobić w przypadku zagrożenia?
  • Jak sobie z nim radzić?
  • Jak ustrzec naszych bliskich przed tego typu przestępstwami? Co zrobić? Gdzie szukać pomocy?

Oczywiście, każdy z nas myśli, że problem nie dotyczy przecież naszych bliskich…. Ale czy na pewno tak jest? Czy jesteś pewien, że Twoi bliscy są bezpieczni? Jak pokazują kolejne ofiary tych przestępstw– niestety nie. Do zobaczenia w sobotnie popołudnie!

Link: https://www.facebook.com/events/230820684797904/

Reklama Reklama

Zobacz:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *