Bieg ,,24 Godziny Dla Łukasza”

104130058_561876684457143_1539982981437267616_o
Reklama
Reklama

W pobliskiej Redzie zostanie zorganizowany bieg „24 godziny dla Łukasza”. Jego celem jest promocja zbiórki środków na leczenie 10 letniego Łukasza, walczącego z najgorszą odmianą glejaka mózgu (4 stopień).Łukasz jest po operacji usunięcia guza, ale niestety guz ten charakteryzuje się wysokim prawdopodobieństwem wznowy. Jedyną szansą na skuteczne leczenie jest terapia za granicą, której początkowy koszt to 300 000 złotych. Taka kwota jest poza zasięgiem rodziny Łukasza.

Reklama
Reklama

Aby wspomóc zbiórkę środków na leczenie, zostanie zorganizowany 24 godzinny bieg po bieżni Stadionu Miejskiego w Redzie, który odbędzie się w dniach 4-5 lipca, od 10.00 rano do…10.00 rano :). Do biegu zostało zaproszonych wielu znanych ultramaratończyków, w tym pana Macieja Zakrzewskiego (Team ULTRA WAY) , znanego z udziału m.in. w Trójmiejskim Ultra Track Zima 2020. Mniej wytrenowani uczestnicy utworzą sztafety.

Do udziału w biegu organizatorzy zapraszają także zupełnych nowicjuszy biegania, którzy będą tzw. osobami współtowarzyszącymi, mogącymi przebiec dowolną ilość okrążeń. Po biegu 24-godzinnym przewidziane są biegi dla dzieci oraz bieg dla dorosłych na dystansie 4 km.

Zapraszamy rumskich przedsiębiorców do wsparcia akcji!

Bardzo modne w ostatnim czasie są różnego rodzaju wyzwania/challenge. Nie bez powodu wspomnieliśmy pana Macieja, gdyż z jego osobą wiąże się wyzwanie, do którego chcielibyśmy Państwa zaprosić – tłumaczy Łukasz Śliwiński, współorganizator biegu. – Prosimy o zadeklarowanie kwoty, którą wpłacą Państwo na konto zbiórki za każdy przebiegnięty przez pana Macieja kilometr. Kwota minimalna to 1 zł/km. Maksymalnej- brak. 🙂 Nie ukrywamy, że pan Maciej celuje w swój osobisty rekord, czyli 200 km! Deklaracje najprościej można złożyć w poście w formie tekstowej/wideo pod Facebookowym wydarzeniem lub zadeklarować swoje chęci organizatorom – dodaje Łukasz.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/269750877467764/


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *