#GaszynChallenge w Rumi! [Zobacz WIDEO!]

gaszynchallenge w rumi straz pozarna michal pasieczny tosia gdynia zbiorka pieniedzy tymczasem w rumi
Reklama
Reklama

Rumia oficjalnie dołączyła do #GaszynChallenge! Na nominację wspólnie odpowiedziało ponad 150 osób. Zobacz nagranie z wykonania wyzwania!


Urząd Miasta Rumi został nominowany przez miasto Redę, by wykonać 10 pompek lub przysiadów, a następnie wesprzeć finansowo leczenie 18-miesięcznej Tosi z Gdyni, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni.

Reklama
Reklama

Akcja #GaszynChallenge w Rumi odbyła się w środę (24 czerwca) o godzinie 16:00 na stadionie MOSiR Rumia (ul. Mickiewicza).  We wspólnym pompowaniu i robieniu przysiadów uczestniczyli m.in. mieszkańcy, policjanci, strażnicy miejscy, strażacy, radni, sportowcy, działacze społeczni oraz urzędnicy. W sumie zebrało się ponad 150 osób! Na leczenie 18-miesięcznej Tosi z Gdyni udało się zebrać dokładnie 2 tysiące złotych!

Do dalszego udziału w zabawie Burmistrz Rumi Michał Pasieczny nominował gminę Kosakowo oraz miasto partnerskie – Dęblin.

#GaszynChallenge w Rumi [nagranie wideo]:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *