Casting do serialu „Heweliusz”

Reżyser Jan Holoubek na planie serialu "Heweliusz"
Reżyser Jan Holoubek na planie serialu "Heweliusz"
Reklama
Reklama

MKM Studio zaprasza do udziału w jednej z największych polskich produkcji filmowych – serialu „Heweliusz” w reżyserii Jana Holoubka.

Zdjęcia realizowane będą od 30 stycznia do 17 lutego w sąsiedniej Gdyni. MKM Studio prowadzi casting na statystów. Poszukiwani są kobiety i mężczyźni w wieku 16-70 lat, którzy wcielą się w postacie: policjantów, żołnierzy, dziennikarzy, przechodniów, marynarzy, ochroniarzy, stoczniowców, załogi i klientów promu oraz sprzedawców.

Reklama
Reklama

Akcja serialu „Heweliusz” toczy się w latach 90-tych, dlatego nie będą pasowały współczesne fryzury i tatuaże w widocznych miejscach. Natomiast u pań dodatkowo: przedłużane rzęsy, makijaż permanentny, czy wydłużone paznokcie.

Stawka wynosi 130 zł netto za dzień zdjęciowy. Organizatorzy zapewniają wyżywienie, napoje i „niezapomnianą przygodę w towarzystwie największych gwiazd polskiego kina”. 😉 Zgłoszenia z dopiskiem „Gdynia” zawierające imię i nazwisko, aktualne zdjęcie twarzy i zdjęcie sylwetki oraz numer telefonu trzeba przesłać na adres e-mail organizatorów: adam@mkmstudiofilm.pl.

(zdjęcie tytułowe: https://www.instagram.com/p/C2ATNvlI161/)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *