Charytatywny bazarek dla bezdomnych zwierząt w Rumi

bazar dla psow i kotow rumia sierpien 2020(1)

Po długiej przerwie spowodowanej ograniczeniami przez COVID-19, do Rumi powraca charytatywny bazarek na świeżym powietrzu!Reklama Reklama

W ofercie Charytatywnego Bazarku pod Chmurką znajdziemy tekstylia do domu, takie jak obrusy, poszewki na poduszki, serwetki, a także ubrania, obuwie, biżuterię, zabawki dla dzieci, książki, akcesoria dla zwierząt i wiele innych cudowności, w atrakcyjnych cenach.

Całkowity dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na zakup karmy oraz leczenie zwierzaków pozostających pod opieką Fundacji Dobrych Zwierząt.

Nasze zwierzęta chorują, są głodne, nie mogą dłużej czekać aż wirus minie…Musimy działać i zbierać fundusze cały czas…Bez wsparcia dobrych ludzi, nie damy rady pomagać bezdomnym zwierzakom.
Dlatego zachęcamy wszystkich do odwiedzenia naszego Bazarku, kupienia choć jednej rzeczy, wrzucenia złotówki do puszki, każda pomoc będzie dla nas bardzo ważna
– piszą w swoim wydarzeniu na Facebooku przedstawiciele fundacji.

Bazar Dla Psow I Kotow Rumia Sierpien 2020 Gdzie I Kiedy Sie Odbedzie 1024x390

Charytatywny Bazarek pod Chmurką odbędzie się na Rumskim Rynku (ul. Dębogórska 5), w najbliższą sobotę (1 sierpnia), w godzinach od 7:00 do 14:00. Serdecznie zapraszamy!

(Zdjęcie tytułowe: Alexandru Rotariu z Pexels)


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *