Problemy po remoncie. ul. Żwirki i Wigury w Rumi.

zwirki i wigury rumia remont opinie studzienka inwestycja problemy mieszkancow czytelnikow blog tymczasem w rumi jak sie mieszka
Reklama
Reklama

W ostatnich dniach otrzymałem ważny sygnał od czytelniczki bloga, Pani Anny. Dotyczył problemów związanych z niedawno wyremontowaną ulicą Żwirki i Wigury w Rumi.Aktualizacja (3.08.2020), godz. 19:03:

Reklama
Reklama

Na fanpage’u Tymczasem w Rumi pojawiła się odpowiedź miasta na ten temat:

Inwestycja nie została jeszcze zakończona i żadne prace nie zostały odebrane. Jesteśmy w stałym kontakcie z Wykonawcą i przekazujemy mu wszystkie uwagi.


Prace remontowe na ul. Żwirki i Wigury w Rumi zostały zrealizowane w pierwszej połowie 2020 r. Inwestycja kosztowała miasto około 2 mln złotych. Więcej o inwestycji możecie przeczytać w jednym z moich poprzednich wpisów:  Remont Żwirki i Wigury w Rumi. Zmiany w organizacji ruchu i komunikacji autobusów.

Żwirki i Wigury w Rumi – problem mieszkańca (opinie)

Wiadomość od mieszkanki Rumi i czytelniczki bloga, Pani Anny, otrzymałem 31 lipca, na fanpage’u Tymczasem w Rumi:

„Dobry wieczór. Czy można udostępnić problem zapadającej się studzienki na nowo wyremontowanej ulicy Żwirki i Wigury w Rumi? Na wysokości przystanku autobusowego, za rondem w stronę dworca. Studzienka mega hałasuje pod wpływem najeżdżania kołem każdego przejeżdżającego samochodu kierującego się w stronę dworca. Totalna porażka dla inwestorów. Do tego niedbale pomalowane pasy, jak na filmie Barei. Kto te prace odebrał?!”

A co Ty uważasz o zaistniałej sytuacji? Daj znać w komentarzach poniżej!

zwirki i wigury rumia remont opinie studzienka inwestycja problemy mieszkancow czytelnikow blog tymczasem w rumi jak sie mieszka
ul. Żwirki i Wigury w Rumi (zdjęcie od czytelnika)


Nagranie – studzienka na ulicy Żwirki i Wigury w Rumi:

O tym, jak głośno hałasuje studzienka podczas przejazdu samochodu możecie przekonać się sami – Pani Anna udostępniła nagranie wideo:

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

  • Pojemniki na odzież używaną w Rumi (Problemy czytelników)
  • Ścieżki rowerowe w Rumi (Problemy mieszkańców)
  • Parkowanie na zieleńcach (Problemy mieszkańców)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *