Co buduje się na ul. Grunwaldzkiej? Będzie nowy sklep?

Na ul. Grunwaldzkiej w Rumi od pewnego czasu powstaje nowy budynek handlowo-usługowy. Inwestorem budowy jest firma TERG S.A..

Budowa na ul. Grunwaldzkiej w Rumi. Co powstanie w tym miejscu?

Przy ul. Grunwaldzkiej 4A w Rumi powstaje nowy budynek handlowo-usługowy wraz z infrastrukturą techniczną. Jego inwestorem jest firma TERG S.A., a wykonawcą budowy – firma Fuste Polska Sp. z .o.o. Prace prowadzone są na podstawie pozwolenia wydanego 25 stycznia 2022 roku.

Budowa nowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Grunwaldzkiej 4A w Rumi (fot. A. Wiśniewski, przesłane przez czytelnika)

Nowy sklep Media Expert w Rumi?

Inwestor budowy, firma TERG S.A., to właściciel sieci elektromarketów Media Expert. Znajdziemy w nich między innymi telewizory smart, laptopy, tablety, smartfony, sprzęt fotograficzny, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Budowa nowego budynku handlowo-usługowego przy ul. Grunwaldzkiej 4A w Rumi (fot. R. Trocki, przesłane przez czytelnika)

Czy w Rumi powstanie zatem nowy sklep Media Expert? Tak! Firma zamieściła na swojej stronie internetowej ogłoszenie o pracy na stanowisku „kierownika nowego elektromarketu Media Expert w Rumi”.

Ogłoszenie o pracy w sklepie Media Expert w Rumi (zrzut ekranu ze strony kariera.mediaexpert.pl)

Warto zaznaczyć, że w ogłoszeniu o pracę jasno wskazana jest lokalizacja sklepu Media Expert w Rumi, przy ul. Grunwaldzkiej. Ogłoszenia pojawiły się także na popularnych serwisach internetowych, między innymi na olx.pl.

Ogłoszenie o pracy w sklepie Media Expert w Rumi (zdjęcie przesłane przez czytelnika)

Kiedy otworzy się nowy sklep Media Expert w Rumi? Data otwarcia

Reklama Reklama

Nie znalazłem na ten moment dokładnej daty otwarcia nowego sklepu Media Expert w Rumi. Jeśli uda mi się uzyskać tą informację od firmy TERG S.A., zaktualizuję wpis. 🙂 Wnioskując po terminach prowadzonych rekrutacji, na pewno będzie to już w 2023 roku.

Co jeszcze buduje się w Rumi?

Jakie inwestycje zaplanowano w Rumi? Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdźcie wiadomości o inwestycjach, przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *