Wycieczka rowerowa z klubem „Sama Rama”

rowerowe piatki w rumi
Reklama
Reklama

Klub Turystyki Rowerowej „Sama Rama” przy Spółdzielni Mieszkaniowej „Janowo” w Rumi zaprasza na wycieczkę rowerową.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Reklama
Reklama

Trasa: Rumia – Dolina Trzech Stawów (Młynki, pow. wejherowski) – Rumia. Trasa, łatwa i przyjemna, dla wszystkich, możliwa do przejechania, bez problemów. Czas trwania: 5 godz. 45 min.

W wycieczce może wziąć udział każdy, czy jest klubowiczem Klubu „Sama Rama”, czy też nie. Osoby nastoletnie – tylko i wyłącznie pod opieką osób dorosłych.

Zbiórka i wyjazd na trasę 3 czerwca o godz. 9.30. Miejsce: parking przy Szkole Podstawowej nr 9 w Rumi Janowie (ul. Stoczniowców 6). W trakcie trwania wycieczki każdego uczestnika obowiązuje regulamin wycieczek (dostępny u organizatora).

Uczestnicy, którzy odebrali klubowe koszulki rowerowe – obowiązkowo w koszulkach klubowych. Mile widziane – posiadanie kasków rowerowych, w czasie trwania wycieczki. Przewiduje się rozpalenie ogniska i pieczenie kiełbasek – sponsorowane. Każdy uczestnik, dba o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Organizatorzy apelują o rozwagę i zwrócenie szczególnej uwagi na bezpieczeństwo zarówno swoje i jak pozostałych uczestników.

Więcej informacji u organizatora:

Prowadzący: Przewodnik Turystyki Kolarskiej PTTK nr 6701 – Roman Łuczak tel. 888 233 200. Link do wydarzenia na Facebooku.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *