Co dzieje się ze światłami na skrzyżowaniu Dąbrowskiego-Starowiejska?

swiatla dabrowskiego starowiejska rumia sygnalizacja problem tymczasem w rumi
Reklama
Reklama

Jednego z czytelników mojego bloga, Patryka, zaniepokoiła sytuacja związana z niedziałającą sygnalizacją na skrzyżowaniu ul. Dąbrowskiego i Starowiejskiej.Wiadomość w tej sprawie otrzymałem na skrzynkę odbiorczą fanpage’u Tymczasem w Rumi.

Reklama
Reklama

Czy wiadomo co się dzieje od kilku dni na skrzyżowaniu Dąbrowskiego i Starowiejskiej? Nie działa sygnalizacja świetlna i sytuacje tam panującą można śmiało nazwać „dzikim zachodem”. Wczoraj (w niedzielę, 29 listopada) już jedna stłuczka była” – pisze jeden z czytelników, Patryk.

Wszystko wskazuje na to, że zaistniała sytuacja wynika z montażu dodatkowego oświetlenia na przejściach dla pieszych. Właścicielem skrzyżowania jest Zarząd Dróg Wojewódzkich w Gdańsku. Tam też włodarze miasta zgłosili problem, jakiś czas temu. Z Zarządem telefonicznie kontaktował się także jeden z mieszkańców. Według otrzymanych przez niego informacji, prace (i utrudnienia z nimi związane) zaplanowane są aż do połowy grudnia.

Szczegóły można uzyskać pod numerem telefonu 58 673 25 44.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *