Lato w Rumi

Co robić w weekend? Pochilluj w Rumi!

Co robić w weekend? Pochilluj w Rumi!
Reklama Reklama

Wakacje i lato w pełni. 🙂 Sprawdź, co dzieje się w weekend w Rumi!

Leżaki i muzyka na żywo przy MDK Rumia

16.07.2021 godz. 18:00-22:00 Letni Chill – Muzyka na żywo – zespół Macieja Łyszkiewicza, leżaki, foodtrucki, strefa zabaw przed MDK Rumia, pokaz tańca, lekcje tańca z instruktorem.

Letni house i zimne i lody powrócą w tym roku do Parku Starowiejskiego w Rumi! Co więcej, Miejski Dom Kultury, zachęcony pozytywnym odbiorem wydarzenia przez mieszkańców w 2018 roku, zdecydował się rozbudować nieco imprezę i zwiększyć ilość eventów z dwóch do czterech. 🙂

Wystawa w Stacji Kultura w Rumi

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na wystawę grafiki Marty Frej „Jestem silna, bo…”. Wystawa jest już dostępna dla mieszkańców, w godzinach otwarcia biblioteki. Szczegóły:

Urodziny plaży w Rumi

Trudno w to uwierzyć, ale 18 lipca miną już cztery lata od odkrycia plaży w Rumi! Sprawdź jak powstało jedno z najbardziej dostępnych, a zarazem niedostępnych miejsc dla mieszkańców Rumi. 🙂

Dojazd na plażę – przez całe wakacje!

A pozostając w nadmorskich klimatach…:) Od 26 czerwca ruszyły wakacyjne autobusy i trolejbusy ZKM Gdynia! Sprawdź, czym dojechać na plażę!

letnie autobusy zkm gdynia, jak dojechac na plaze z rumi, rumska plaza, komunikacja letnia, autobusy rumia plaza

Akcja lato 2021 w Rumi! Sprawdź miejskie zajęcia

Od 28 czerwca MOSiR Rumia wystartował z Akcją Lato 2021. W programie liczne atrakcje, m. in. tenis ziemny i stołowy, liga piątek piłkarskich, nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Szczegóły:

Lato 2021 w mieście Rumia – Co dzieje się latem?

Cieszmy się wakacjami w Rumi! Najciekawsze wydarzenia i imprezy w mieście znajdziecie w kategorii “Lato w Rumi”!

Reklama Reklama
Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

46 + = 56