Co to była za parada! Letnia „Sobótka” za nami! [ZDJĘCIA]

Co to była za parada! Letnia „Sobótka” za nami! [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama

Z uwagi na pandemię koronawirusa, tegoroczna „Sobótka, czyli strażacki festyn z pompą” miała charakter przejazdu samochodowego ulicami naszego miasta. Sprawdźcie zdjęcia!W paradzie „Sobótka, czyli strażacki festyn z pompą” wzięły udział wozy bojowe straży pożarnej, Orkiestra dęta Gminy Wejherowo, grupa perkusyjna Tremolo, tancerki samby oraz zabytkowe pojazdy. Impreza rozpoczęła się w minioną sobotę (20 czerwca) o godz. 17.00.

Reklama
Reklama
fot. Dom Kultury SM Janowo

Parada wyruszyła z z parkingu przy Domu Kultury SM Janowo, przy ul. Pomorskiej 11, a później ruszyła w tournee po całym mieście, m.in. ulicami Kujawską, Gdańską, Krakowską, Poznańską, Dębogórską, Wileńską, Warszawską, 3-go Maja, Dokerów i Stoczniowców.Zdjęcia: Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo

Parada w Rumi (20 czerwca) [WIDEO]:

Nagranie od czytelniczki, Pani Wiktorii. Dziękuję!

Imprezy, wydarzenia i kultura w 2020 r. w Rumi

O tym, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *