Czy w Rumi powstanie stacja Tesla Supercharger?

Czy w Rumi powstanie stacja Tesla Supercharger?
Reklama
Reklama

Stacja Tesla Supercharger w Rumi? Wszystko wskazuje na to, że tak i to już niedługo!

Firma Tesla to właściciel i operator największej na świecie sieci szybkiego ładowania dla aut elektrycznych. Stacje Supercharger powstają przy głównych trasach i w pobliżu obiektów użyteczności publicznej. Na świecie znajduje się obecnie 50 000 stacji Supercharger.

Reklama
Reklama

Lista punktów Tesla Supercharger prowadzona jest na stronie tesla.com/pl_pl/findus/list. We wrześniu 2023 roku na mapie punktów Tesla Supercharger pojawiła się pinezka przy mieście Rumia.

Stacja Tesla Supercharger w Rumi została umieszczona na mapie jako planowany nowy punkt. (źródło: tesla.com)

Termin otwarcia Tesla Supercharger w Rumi został określony bardzo ogólnie, na 2024 rok. Jak zaznacza firma, terminy i lokalizacja mogą ulec zmianie.

Nowe lokalizacje i aktualizacje harmonogramu dla stacji Tesla Supercharger pojawiają się co kwartał. Wtedy też możemy spodziewać się nowych informacji. 🙂

W jednym z poprzednich wpisów informowałem o tym, że przy centrum handlowym Auchan i Porcie Rumia powstaje nowa wiata parkingowa z instalacją fotowoltaiczną oraz stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Co jeszcze buduje się w Rumi?

Więcej informacji o tym, co buduje się w Rumi – planowanych budowach, inwestycjach i remontach znajdziesz w dziale bloga INWESTYCJE.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *