Czytelniczka szuka złodzieja – pomożecie?

Czytelniczka szuka złodzieja – pomożecie?
Reklama
Reklama

Pani Nina poszukuje śladów i poszlak mogących pomóc w znalezieniu sprawcy kradzieży. Pomożemy?

Jedna z czytelniczek bloga, Pani Nina mieszkająca w sąsiedniej Gdyni, zwróciła się do mnie z prośbą o zamieszczenie poniższej informacji na temat kradzieży. Sprawca cały czas nie został złapany.

Reklama
Reklama

Złodziej i kradzież z podziemnego garażu

„Cześć wszystkim! Z góry wyjaśniam dlaczego zamieszczam post tutaj – mamy podejrzenia, że złodziej jest spoza granic Gdyni, więc korzystam ze wszystkich możliwych opcji! Bardzo proszę o pomoc w znalezieniu auta, bądź jakichkolwiek poszlak…

Zdjęcie otrzymane od czytelniczki, Pani Niny.

W dniu 24.03.2021 przedstawiony samochód wjechał do garażu podziemnego mieszczącego się przy ulicy Bronisława Dembińskiego (wjazd od numeru 19A). Wjeżdżał tam dwukrotnie ok. godz. 12.00 i przed godziną 14.00. Dokonał kradzieży pojazdu dwukołowego mechanicznego oraz akcesoriów do auta.

Kierowca doskonale zabezpieczył numery rejestracyjne (fałszywe) oraz naklejkę na przedniej szybie. Na kamerach nie widać twarzy sprawcy. Złodziej był bardzo dokładnie przygotowany, więc oba wjazdy nie trwały więcej jak kilka-kilkanaście minut.

Zdjęcie otrzymane od czytelniczki, Pani Niny.

Być może ktoś z Państwa zauważył auto wypakowane kartonami i oponami w okolicy. Zakładamy, że wyjechał poza granice Miasta Gdynia, więc może gdzieś na jakimś zjeździe na ul. Morskiej udało się go wychwycić. Może ktoś z Państwa posiada również monitoring i udało uchwycić się takowe auto.

Za wszelkie informacje będę wdzięczna, a za doprowadzenie do sprawcy wyznaczona jest nagroda.
Jednocześnie gdyby ktoś zauważył takie oto piękne felgi – proszę również o kontakt!”

Czytelniczka bloga, Pani Nina

O czym jeszcze mówi się w Rumi i okolicy?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się w naszej okolicy znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

  • Skrzyżowanie ul. Wybickiego i Derdowskiego w Rumi (Problemy czytelników)
  • Winda na dworcu PKP w Rumi (Problemy czytelników)
  • Pojemniki na odzież używaną w Rumi (Problemy czytelników)
  • Oświetlenie na ulicach Rumi (Problemy czytelników)
  • Park Starowiejski i śmieci w stawie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *