Darmowa nauka języków w Rumi

Nauka jezykow obcych w Rumi, niemiecki, wloski, angielski
Reklama
Reklama

Gdzie w Rumi można za darmo nauczyć się obcych języków? Propozycje bezpłatnych zajęć i kursów językowych – poniżej! 🙂

Czy do nauki języka obcego w Rumi potrzebna jest szkoła językowa? Okazuje się, że niekoniecznie! Języków możecie się nauczyć w rumskiej bibliotece, nie wydając ani grosza. 🙂

Reklama
Reklama

Włoski dla początkujących – kurs językowy w Rumi

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na kurs języka włoskiego dla początkujących, który poprowadzi Karolina Janowska – rumska pisarka, wykładowczyni akademicka i miłośniczka kultury włoskiej i hiszpańskiej.

Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki o godzinie 17:30, w sali konferencyjnej Stacji Kultura. Na pierwsze lekcje zapraszamy 13 lutego. Preferowany wiek uczestników: 15+. Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl. Ilość miejsc ograniczona.

Koniec kursu przewidziany jest na koniec maja. Wstęp wolny.

Darmowa nauka języka niemieckiego w Rumi

Chcesz podszkolić swój język niemiecki? Stacja Kultura w Rumi zaprasza na bezpłatne konwersacje, gdzie w przyjaznej i luźniej atmosferze będziecie szkolić swoje językowe umiejętności. Prowadzenie: Anna Kruszyńska – wolontariuszka, pasjonatka nauki języków obcych.

Zaplanowane są cztery spotkania:

  • 1. Tipps zum Deutschlernen 09.02
  • 2. Tagesablauf 16.02.
  • 3. Was machst du um fit zu sein? 23.02.
  • 4. Lieblingsserie 02.03.

Zajęcia będą odbywać się w czwartki o godzinie 17:30, w sali konferencyjnej Stacji Kultura. Na pierwsze lekcje zapraszamy 9 lutego. Znajomość języka pozwalająca na komunikację. Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *