Dzień Pizzy w Rumi. Gdzie zamówić pizzę?

Pizza w Rumi gdzie zamowic?
Reklama
Reklama

Gdzie zamówić smaczną pizzę w Rumi? Jakie pizzerie są najlepiej oceniane przez mieszkańców? Sprawdzam opinie!

Święto Pizzy w Rumi

9 lutego (w czwartek) obchodzimy Międzynarodowy Dzień Pizzy! Jak świętować go w Rumi? Cóż, można na trzy sposoby – 1) zamówić pizzę na wynos, 2) zjeść pizzę w lokalu lub 3) samemu przygotować domową pizzę! Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się zjeść ją samemu, czy w towarzystwie rodziny i przyjaciół – smacznego! 🙂 Postaram Ci się pomóc poniżej.

Reklama
Reklama

Gdzie zjeść tanią i dobrą pizzę w Rumi?

Pizza w Rumi

W Rumi jest wiele lokali oferujących pizzę i dla każdego, w zależności od miejsca, będzie ona smakować inaczej. Nie ma uniwersalnego sposobu, żeby wskazać jedną, najlepszą pizzerię, dlatego do wpisu na blogu postanowiłem wybrać miejsca w Rumi, które mają powyżej 50 opinii i ocenę co najmniej 4,5 gwiazdek lub więcej w serwisie Google Maps:

Jeśli żaden z nich nie przypadł Ci do gustu – nic straconego. Wszystkie lokale oferujące pizzę w Rumi znajdziesz pod tym linkiem.

Gotowa pizza? Jaką pizzę zrobić w domu?

Część z Was, z różnych względów, może się zdecydować na kupienie gotowej pizzy w jednym z supermarketów i przygotowanie jej później w domu. Co aktualnie oferują najpopularniejsze „sieciówki”?

Pizza w Rumi – opinie mieszkańców

Jakkolwiek zdecydujesz się świętować Międzynarodowy Dzień Pizzy w Rumi, każdy sposób będzie odpowiedni, bo…Twój. 🙂 Być może wśród lokali powyżej znajdziesz ten, który skradnie Twoje serce. Daj znać pozostałym mieszkańcom w komentarzach pod wpisem. 🙂

A o tym, jak później tą pizzę spalić, możesz przeczytać tutaj:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *