Darmowe spektakle dla najmłodszych w Galerii Rumia

Darmowe spektakle dla najmłodszych w Galerii Rumia
Reklama
Reklama

Barwny świat teatru wypełniony baśniowymi postaciami po raz kolejny zagości Galerii Rumia. 7 i 14 października dzieci czeka bliskie spotkanie z kulturą połączoną z edukacją i zabawą, która z pewnością przypadnie do gustu również rodzicom.

7 października o godz. 14:00 galeria zaprasza na spektakl pt. „Ratujemy Las”. Piękne, bajeczne kostiumy – owady leśne i zwierzęta. Spektakl rozpoczyna się delikatną uwerturą baletową motyli. Główna postać to odważny Pan Biedronka. Czy uda mu się ocalić las przed zagładą? Wszystko w rękach naszych młodych widzów. Przedstawienie ma charakter edukacyjny z przesłaniem o dbanie o środowisko.

Reklama
Reklama

W kolejną sobotę, 14 października, o godz. 14:00 odbędzie się spektakl teatralny pt. „Zaczarowany koszyczek” – Ciepła baśń o Babci i Krasnalu, którzy odwiedzani są przez inne, najczęściej psotne postacie. Myszka, Kotek, Zbójnik, Pies i Zajączek, to barwni bohaterowie, którzy przyciągną uwagę najmłodszych widzów. Dużym atutem przedstawienia  są kolorowe kostiumy, wykonane z dbałością o każdy detal. Bajka przeplatana jest łatwo wpadającymi w ucho piosenkami. Spektakl pozwoli  rozkochać się maluchom w prawdziwym teatrze.

Spektakle odbędą się w strefie gastronomicznej na poziomie +1 w Galerii Rumia.
Wstęp jest bezpłatny.

(wpis opracowałem na podstawie mat. prasowych Galerii Rumia)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *