Darmowe warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem w Rumi

Darmowe warsztaty tańca z Rafałem Maserakiem w Rumi
Reklama
Reklama

18 i 19 listopada w Rumi szykuje się wielkie święto tańca i aż trzy imprezy „taneczne” w jeden weekend!

Szkoła Creative Dance Rumia zapowiedziała (już oficjalnie), że w połowie listopada możemy spodziewać się zawodów Pucharu Polski, Balu Creative Dance Party, a także bezpłatnych warsztatów tanecznych z tancerzem z Tańca z Gwiazdami Rafałem Maserakiem.

Reklama
Reklama

Na te ostatnie mają obowiązywać zapisy, które (jak przekonująorganizatorzy), wystartują już niedługo. Śledźcie bloga i fanpage Tymczasem w Rumi, aby być na bieżąco. 🙂

Bal Creative Dance Party w Rumi

Bal Creative Dance Party odbędzie się 18.11.2023 w hotelu Falko w Rumi. To okazja nie tylko do świetnej zabawy, ale również do poznania nowych osób o podobnych zainteresowaniach.

Ceny biletów: 140 zł za osobę (do 31.10.) lub 170 zł za osobę (po 31.10). Ilość miejsc jest ograniczona ze względu na specyfikę imprezy oraz obecność uczestników turnieju. Zapisy prowadzone są w recepcji studia Creative Dance (ul. Gdyńska 47, Rumia).

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

  • W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiesz się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Kliknij, aby przejść.
  • Jeśli chcesz opowiedzieć mieszkańcom Rumi i okolic o organizowanym przez Ciebie wydarzeniu, zapraszam do współpracy działu: KONTAKT.

(We wpisie wykorzystałem zdjęcie z fanpage’u Rafała Maseraka, facebook.com/rafalmaserak)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *