BlogZdjęcia i wideo

Jesień w Rumi. Zobacz zdjęcia! [GALERIA]

Jesień w Rumi. Zobacz zdjęcia! [GALERIA]
Reklama Reklama

Nie ma co ukrywać – lato już dawno za nami! Czas przywitać się z kolorowymi liśćmi spadającymi z drzew, coraz słabiej świecącym słońcem i coraz dłuższymi nocami. Niemniej, jesień wcale nie oznacza, że trzeba zamknąć się na kilka miesięcy w domu!

W galerii poniżej znajdziecie zdjęcia m.in. z dwóch miejsc w Rumi, które wyglądają teraz szczególnie ładnie: Parku Żelewskiego i Parku Starowiejskiego. Zachęcam, aby samemu się do nich wybrać, na przykład podczas weekendowego spaceru albo porannego joggingu. 🙂

Jesień w Rumi na przestrzeni lat, fot. Paweł Jałoszewski

(jeśli nie widzisz galerii, wyłącz AdBlocka – może omyłkowo ją zablokować)

Podziel się zdjęciami Rumi!

Pochwal się swoimi zdjęciami Rumi! Jeśli masz w swojej kolekcji zdjęć jesienne ujęcia wykonane na terenie Rumi, prześlij je na adres e-mail: tymczasemwrumi@gmail.com. Najlepsze fotografie zostaną przeze mnie opublikowane na fanpage’u Tymczasem w Rumi i profilu Tymczasem w Rumi na Instagramie- oczywiście, z oznaczeniem ich autora. 🙂 Szczegóły w osobnym wpisie.

Zobacz również:

Jeśli znajdujesz się na którymś ze zdjęć, a nie masz na to ochoty – daj mi znać, natychmiast je usunę/ocenzuruje. 🙂

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

13 − 7 =