Darmowy kurs samoobrony dla kobiet w Rumi

Darmowa samoobrona w Rumi
Reklama
Reklama

Już wkrótce w Rumi rozpocznie się bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet! Aby wziąć udział w zajęciach, trzeba się zapisać.

Bezpłatny kurs samoobrony przeznaczony jest dla kobiet powyżej 16. roku życia. Jego finansowanie zostało przewidziane w ramach Budżetu Obywatelskiego w Rumi.

Reklama
Reklama

Zajęcia z samoobrony dla kobiet w Rumi

Celem projektu jest zwiększenie świadomości mieszkanek Rumi na temat różnych rodzajów agresji, z którymi mogą się spotkać w życiu codziennym. Podczas kursu uczestniczki będą mogły dowiedzieć się o psychologicznych aspektach agresji i samoobrony. Będą uczyć się fizycznej i werbalnej asertywności podczas ataku poprzez naukę wyprowadzania podstawowych ciosów, kopnięć i symulacji rażenia wrażliwych miejsc na ciele człowieka. Kursantki odpowiedzą na atak w bliskim kontakcie i w walce na ziemi.

Pierwszy turnus szkolenia rozpocznie się 11 marca. Prowadzony przez ekspertów 12-godzinny kurs walki i samoobrony dla kobiet zostanie zrealizowany w ciągu 8 tygodni. Szkolenie odbywa się w Sali Sportów Walki przy ul. Szkutników 3 w Rumi.

Mieszkanki Rumi chcące nauczyć się bronić przed napaścią mogą się zgłaszać telefonicznie lub mailowo do organizatora. Zapisy i więcej informacji pod numerem telefonu: 509 805 709 – Krzysztof Radwański oraz na facebooku Krav Maga Rumia.

Za darmo w Rumi

O wydarzeniach i inicjatywach w Rumi piszę pod tagiem „za darmo”. Zapraszam do sprawdzenia!

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 Comments

  1. Patka

    Czy są jeszcze organizowane w Rumi zajęcia z samoobrony ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *