Dodatkowe 50 tys. złotych dla szpitala w Wejherowie

Dodatkowe 50 tys. złotych dla szpitala w Wejherowie
Reklama
Reklama

Powiat Wejherowski przekazał dotację w wysokości 50 tys. zł Szpitalowi Specjalistycznemu im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Pieniądze zostaną przeznaczone na zakup gastroskopu do Pracowni Endoskopowej.

Zależy nam na zdrowiu naszych mieszkańców, dlatego staramy się w miarę naszych możliwości pomagać wejherowskiemu szpitalowi. Dzięki temu mieszkańcy zyskują dostęp do coraz nowszej aparatury i skraca się czas oczekiwania na specjalistyczne badania oraz zabiegi, niejednokrotnie ratujące życie – wyjaśnia Starosta Wejherowski Gabriela Lisius.

Reklama
Reklama

W ciągu ostatnich pięciu lat samorząd przekazał wejherowskiemu szpitalowi ponad 500 tys. zł, w tym m.in.: 100 tys. zł na zakup specjalistycznego sprzętu endoskopowego do zabiegów urologicznych u dzieci oraz dofinansował kwotą 150 tys. zł remont Oddziału Pediatrii.

(źródło: Powiat Wejherowski)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *