Dodatkowy „przystanek” dla linii R (ZKM Gdynia)

Reklama
Reklama

Od 6 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostaje – tymczasowo – dodatkowe zatrzymywanie autobusów linii ZKM Gdynia R i S na przystankach Zwycięstwa – Wielkopolska.Jak poinformował Związek Komunikacji Miejskiej w Gdyni, w celu ułatwienia dojazdu do Szpitala Morskiego oraz Uniwersyteckiego Centrum Medycyny Morskiej i Tropikalnej, od 6 kwietnia 2020 r. wprowadzone zostaje – tymczasowo – dodatkowe zatrzymywanie autobusów linii R i S na przystankach Zwycięstwa – Wielkopolska, zlokalizowanych przy skrzyżowaniu al. Zwycięstwa i ul. Wielkopolskiej. Zatrzymanie ma charakter warunkowy (na żądanie).

Reklama
Reklama

Powyższe zatrzymanie zostaje wprowadzone jedynie na czas stanu epidemicznego, wiąże się z ograniczeniami w ofercie przewozowej i ma na celu przede wszystkim ułatwienia dojazdu do szpitali dla personelu medycznego.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *