Radny z Rumi przeznaczył całą swoją dietę na pomoc dla ratowników

leszek kiersznikiewicz radny rumi zbiorka srodkow dla ratownikow z wejherowa (1)
Reklama
Reklama


Super gest, który zasługuje na „podpromowanie” na łamach bloga. 🙂 Rumski radny Leszek Kiersznikiewicz przeznaczył całe swoje wynagrodzenie za marzec (1409 zł) na zakup środków ochrony indywidualnej dla ratowników z Wejherowa.

Reklama
Reklama
Radny z Rumi przeznaczył całą swoją dietę na pomoc dla ratowników (zrzut ekranu ze strony zrzutka.pl).

Wpłaciłem moją dietę radnego, bo uznałem, że tak trzeba. Pomagam lokalnie, więc pieniądze płyną do szpitali, do których możemy trafić my albo nasi najbliżsi. Trzeba pomóc ratownikom, żeby oni mogli pomagać nam. Zapraszam do przekazania choćby symbolicznej kwoty 10 zł czy 20 zł. Niech moc dobra będzie z Wami! #PomorzePomoze – tłumaczy i zachęca radny.

Radny Rumi, Leszek Kiersznikiewicz. (fot. Facebook)

Za zbierane pieniądze zostaną zakupione środki ochrony indywidualnej, płyny dezynfekcyjne oraz mydła antybakteryjne, przeznaczone dla członków Zespołów Ratownictwa Medycznego znajdujących się przy Szpitalu Specjalistycznym w Wejherowie (Szpitale Pomorskie sp.z o.o.).

Zbiórka na środki ochrony dla ratowników z Wejherowa

Internetowa zbiórka funduszy na zakup podstawowych środków ochrony indywidualnej dla ratowników z Wejherowa ruszyła w połowie marca. W związku z obecną sytuacją potrzebne są m.in. maski, kombinezony i środki dezynfekcyjne. Dotychczas udało się zebrać 19 882 z planowanych 30 000 złotych. Szczegóły znajdziecie tutaj.

Zobacz:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *