Dramat wejherowskiego złodzieja. Wpadł, bo lubił pospać.

policja wejherowo, goscinny wystep, kradziez rowerow
Reklama
Reklama

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 27-latka w związku z kradzieżami rowerów, do których od pewnego czasu dochodziło na terenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Mężczyznę zgubiła…drzemka.


W piątek (1 marca) policjanci „drogówki” w Wejherowie zostali skierowani na interwencję. Jak się okazało, mieszkańcy zgłosili wcześniej strażnikom miejskim, że na klatce schodowej śpi mężczyzna. Kiedy przyjechali na miejsce rozpoznali, że był to poszukiwany przez policjantów złodziej rowerów. Sprawca kradł jednoślady zabezpieczone linką, stojące na ulicy albo na klatkach schodowych. Tego dnia 27-latek prawdopodobnie przed „pracą” zapomniał wypić „małej czarnej”, gdyż zasnął jeszcze na klatce schodowej, ze stojącym obok rowerem.

Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży oraz zabezpieczyli jednoślad. Mężczyzna ostatnie noce spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał łącznie 6 zarzutów dotyczących kradzieży mienia.

Autor: Paweł Jałoszewski, źródło: KPP Wejherowo


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *