„Dyzio w krainie wyobraźni”. Nowy spektakl muzyczny dla dzieci!

rumia spektakl dla dzieci dyzio w krainie wyobrazni mdk rumia
Reklama
Reklama

Zawodowy Teatr Miejskiego Domu Kultury w Rumi zaprasza w marcu na spektakl muzyczny pt. „Dyzio w krainie wyobraźni”.Sztuka opowiada o losach chłopca, który nie ma przyjaciół i nauka w szkole sprawia mu wiele trudności. To wszystko powoduje, że nie lubi szkoły, zaś emocje, z jakimi przyszło mu się mierzyć, biorą górę. Na szczęście spotyka niezwykłe istoty, które pomagają mu zrozumieć, że jego zachowanie nie jest przyjazne i być może dlatego nikt nie chce się z nim kolegować, nauka jest fajna, jeśli znajdzie się sposób na to jak się uczyć oraz, że praca z wyobraźnią pomaga we wszystkich problemach. Z nowymi przyjaciółmi śpiewa piosenki i poznaje świat.

Reklama
Reklama
  • Obsada i twórcy spektaklu: Ola Lis, Piotr Lewicki i Agnieszka Skawińska,
  • Scenariusz i muzyka: Agata Oriana Kwahs,
  • Scenografia i kostiumy: Maria Szachnowska, Paweł Lewandowski, Beata Went,
  • Realizacja: Jacek Wojno.

Premiera spektaklu odbyła się 6 lutego 2020 r. Więcej o przedstawieniu możecie przeczytać tutaj: Za nami premiera “Dyzia”! Czy będzie więcej spektakli dla dzieci w Rumi?.

Spektakl dla dzieci „Dyzio w krainie wyobraźni”. 1 marca (niedziela) lutego 2020 r., godz. o 16:00. Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej Janowo, ul. Pomorska 11. 84-230 Rumia. Wstęp wolny!

źródło: MDK Rumia


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *