KomunikatyWiadomości

Napadł na współpasażera i chciał ukraść mu telefon. Poszukuje go policja.

Napadł na współpasażera i chciał ukraść mu telefon. Poszukuje go policja.
Reklama Reklama

Policjanci z Redy poszukują sprawcy rozboju. Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowała kamera monitoringu w autobusie, napadł na współpasażera, uderzył go w twarz, a potem chciał ukraść telefon. Każdy kto rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Redzie.Policjanci poszukują osoby mogącej mieć związek ze zdarzeniem z dnia 26 stycznia 2020 roku dotyczącym usiłowania kradzieży z użyciem przemocy wobec pokrzywdzonego. Do zdarzenia doszło w autobusie, gdzie na monitoringu został zarejestrowany wizerunek. Każdy, to rozpoznaje mężczyznę na zdjęciu, proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Redzie.

reda poszukiwania sprawcy rozboj autobus komunikacja miejska
(fot. KPP Wejherowo)


Nagranie:

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc do wszystkich, którzy rozpoznają mężczyznę lub mają jakiekolwiek informacje na jego temat. Osoby te proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę z Komisariatu Policji w Redzie – tel. (58) 678 30 97.

Zobacz więcej:


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

+ 56 = 60