Dzielnicowy z Rumi Mistrzem Polski Policji w biegach na orientację!

dzielnicowy z rumi mistrzem polski
Reklama
Reklama

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Rumi, sierż. szt. Karol Bruchmann, zajął I miejsce w Mistrzostwach Polski Policji w biegu na orientację oraz II miejsce w kategorii OPEN podczas zawodów „Harpagan 58”.Zawody na orientację „Harpagan 58” oraz towarzyszące im Mistrzostwa Polski Policji w Biegach na Orientację odbyły się w Bożympolu Wielkim, od 18 do 20 października. W wydarzeniu nasze miasto reprezentował sierż. sztab. Karol Bruchmann, na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Rumi.

Reklama
Reklama

Dzielnicowy wystartował na 25 kilometrowej trasie pieszej (TP25). Rywalizacja polegała na potwierdzeniu 12 punktów kontrolnych w dowolnej kolejności i zmieszczenie się w limicie czasu, który wynosił 8 godzin. Mapę z punktami kontrolnymi 399 uczestników otrzymało na zaledwie na 5 minut przed startem. Pan Karol świetnie poradził sobie w takich warunkach, pokonując trasę w czasie 3:29:51 i zajmując drugie miejsce w kategorii OPEN oraz zdobywając tytuł Mistrza Polski Policji w biegach na orientacjęGratulacje!

[ngg src=”galleries” ids=”11″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

(źródło: informacja prasowa KPP w Wejherowie, opracowanie własne)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *