Dzień Kobiet w Rumi. O tym, co skrywa się w sercach kobiet

Dzień Kobiet w Rumi. O tym, co skrywa się w sercach kobiet
Reklama
Reklama

8 marca o godz. 18:00 MDK Rumia zaprasza na koncert zespołu MUZaika pt. „Kobiety-kobietom”.

Zespół wokalny MUZAika istnieje od 2011 roku, od początku pod okiem pani dyrygent Marzeny Graczyk, przy czym w międzyczasie skład zespołu się zmieniał. W obecnym składzie śpiewają od października 2017. Latem 2018 po raz pierwszy zespół zawitał w studiu nagraniowym, a w styczniu 2019 opublikował pierwsze profesjonalne nagrania. Wokaliści występują na koncertach na żywo, ciągle poszerzając swój repertuar o nowe utwory.

Reklama
Reklama

Koncert ten dedykujemy wszystkim kobietom, nie tylko z okazji ich święta. A o czym mówi projekt Kobiety-kobietom? O tym co skrywa się w sercach kobiet. Kochać i być kochanym to tak, jakby z obu stron grzało nas słońce” – zapowiada Marzena Graczyk, autor projektu, aranżacji utworów oraz tłumaczenia tekstów.

„Muzyka jest jak kobieta – stworzona po to, by jej słuchano i zachwycano się jej pięknem. Piękno kobiety widoczne w jej oczach, które są drzwiami do jej serca, będącego niezgłębioną tajemnicą…Tam mieszka miłość….”. Tego i innych tajemnic o miłości dowiecie się z repertuaru artystycznego podczas koncertu MUZAiki. Jeden z utworów będzie zadedykowany również mężczyznom, ponieważ wszyscy –zarówno kobiety, jak i mężczyźni – chcemy czuć się kochani.

Transmisja z koncertu

Transmisja z koncertu „Kobiety-Kobietom” odbędzie się na profilu Miejskiego Domu Kultury na Facebooku (kliknij, aby przejść).

Imprezy, kultura i rozrywka w Rumi

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi? Kiedy odbędzie się koncert Twojego ulubionego zespołu? A kiedy występy kabaretów? Informacje z pierwszej ręki. 🙂

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *