Dzień otwarty i nowy obiekt w Schronisku „Ciapkowo”

dzień otwarty w schronisku ciapkowo

Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni oficjalnie otwiera nowy obiekt! W sobotę 19 października będzie można zobaczyć nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów.



W Schronisku „Ciapkowo” przy ulicy Małokackiej w Gdyni powstał nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów. Psy, które do tej pory przebywały w najstarszej części schroniska – zewnętrznych boksach – zimę spędzą już w komfortowych warunkach.

Każdy, kto chciałby zobaczyć jak zmienia się schronisko, będzie miał okazję obejrzeć właśnie oddany do użytku obiekt. Podczas Dnia Otwartego (19 października, sobota) psiaki, kociaki i wolontariusze oraz pracownicy schroniska czekają na gości i sympatyków w godz.10.00 – 16.00.


Tymczasem w Rumi to strona tworzona dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Od 2016 roku na bieżąco reaguję na to, co dzieje się w naszym mieście. Robię to czasem na poważnie, a czasem...z przymrużeniem oka. ;) Blog wnosi do „rumskiego internetu” autentyczność i humor. Czytelnicy Tymczasem w Rumi otrzymują informacje na temat nowych rozwiązań, rozrywki i życia w rozwijającym się, największym mieście w Polsce nie będącym powiatem. To żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *