Dzień otwarty i nowy obiekt w Schronisku „Ciapkowo”

dzień otwarty w schronisku ciapkowo
Reklama
Reklama

Schronisko „Ciapkowo” w Gdyni oficjalnie otwiera nowy obiekt! W sobotę 19 października będzie można zobaczyć nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów.W Schronisku „Ciapkowo” przy ulicy Małokackiej w Gdyni powstał nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów. Psy, które do tej pory przebywały w najstarszej części schroniska – zewnętrznych boksach – zimę spędzą już w komfortowych warunkach.

Reklama
Reklama

Każdy, kto chciałby zobaczyć jak zmienia się schronisko, będzie miał okazję obejrzeć właśnie oddany do użytku obiekt. Podczas Dnia Otwartego (19 października, sobota) psiaki, kociaki i wolontariusze oraz pracownicy schroniska czekają na gości i sympatyków w godz.10.00 – 16.00.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *