Imprezy, kultura i rozrywka

Dzień otwarty i nowy obiekt w Schronisku “Ciapkowo”

Dzień otwarty i nowy obiekt w Schronisku “Ciapkowo”
Reklama Reklama

Schronisko “Ciapkowo” w Gdyni oficjalnie otwiera nowy obiekt! W sobotę 19 października będzie można zobaczyć nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów.W Schronisku “Ciapkowo” przy ulicy Małokackiej w Gdyni powstał nowoczesny, ocieplany i klimatyzowany pawilon z wybiegami zewnętrznymi, który pomieści do 170 czworonogów. Psy, które do tej pory przebywały w najstarszej części schroniska – zewnętrznych boksach – zimę spędzą już w komfortowych warunkach.

Każdy, kto chciałby zobaczyć jak zmienia się schronisko, będzie miał okazję obejrzeć właśnie oddany do użytku obiekt. Podczas Dnia Otwartego (19 października, sobota) psiaki, kociaki i wolontariusze oraz pracownicy schroniska czekają na gości i sympatyków w godz.10.00 – 16.00.


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *