Dzień otwarty Strefy Dla Was

Dzień otwarty Strefy Dla Was
Reklama
Reklama

Strefa Dla Was, funkcjonująca w miejsce dawnego Domu Kultury SM „Janowo” zaprasza na dzień otwarty. Wstęp wolny!

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin! 🙂

Reklama
Reklama

Podczas dnia otwartego Strefy Dla Was będzie można skorzystać m.in. z animacji dla dzieci, pokazów grup tanecznych, bajkoczytania oraz Strefy Pyszności i Strefy Kreatywno-plastycznej. W trakcie wydarzenia przeprowadzony zostanie konkurs z nagrodami „Pieczątkowe wyzwanie”, a także malowanie na płótnie z Akademią Pomysłów. Dla seniorów (choć nie tylko) przewidziano natomiast zajęcia z gimnastyki.

Jeżeli interesuje Cię co robimy na co dzień, jakie zajęcia organizujemy albo po prostu chcesz zarazić się od nas cudowną energią – to wydarzenie jest idealne dla Ciebie!

– zachęcają organizatorzy.

Dzień Otwarty Strefy Dla Was, ul. Pomorska 11, Rumia. 27.05.2022. Start o godzinie 17.00. Wstęp wolny!

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

https://tymczasemwrumi.pl/2022/05/17/rumska-szafa-otwarta-powraca-2022/

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *