Wkrótce plenerowe kino letnie w Rumi!

Wkrótce plenerowe kino letnie w Rumi!
Reklama
Reklama

W sierpniu i wrześniu do Rumi powraca plenerowe Kino Letnie! W sobotę odbędzie się trzeci z pokazów – sprawdź co, kiedy i gdzie będzie wyświetlane!

O tym, jakie filmy zostaną w nim pokazane, zadecydowali mieszkańcy w głosowaniu. W filmowym plebiscycie, który trwał od 7 do 14 lipca, wzięło udział ponad 500 osób. Każdy z mieszkańców mógł wytypować trzy tytuły spośród przedstawionej listy. Ostatecznie wyświetlone te, które zdobyły najwięcej głosów. Do wyboru były najnowsze filmy familijne, przygodowe, thrillery, komedie, dramaty, a nawet musicale. Mieszkańcy mogli wybierać spośród 21 tytułów.

Filmem, który zajął trzecie miejsce i zdobył 102 głosy jest komedia z pazurem o szorstkiej przyjaźni między żołnierzem po przejściach i psem z przeszłością.

Wojna z dziadkiem

Wojna z dziadkiem (2021) – mały Peter zmuszony jest dzielić pokój z dziadkiem, który wprowadził się do jego domu. Chłopak postanawia zrobić wszystko, aby pozbyć się seniora ze swojej przestrzeni. (familijny / komedia, film przeznaczony dla widzów od lat 7)

  • Oryginalny tytuł: The War with Grandpa
  • Ocena na Filmwebie: 5,7/10 (4 374 ocen)
  • Ocena na IMDB: 5,6/10 (20 729 ocen)

Pokaz filmu „Wojna z dziadkiem” odbędzie się 3 września (w sobotę) o godzinie 20:45 na terenie parku Żelewskiego (ul. Filtrowa, Rumia Janowo). Na miejscu, oprócz plenerowego ekranu, jak co roku czekać będą również leżaki oraz popcorn – wszystko bezpłatnie.

Uwaga! Pierwotnie organizatorzy podali (błędnie) godzinę 19:45. Prawidłowa godzina to 20:45, jeszcze raz podkreślę. 🙂

Kino letnie w Rumi (2022)

Pozostałe pozycje wyświetlane w plenerowym Kinie Letnim w Rumi możesz sprawdzić we wpisie: Kino plenerowe w Rumi. Znamy filmy, jakie będzie można obejrzeć!„. Trzeci ze zwycięskich filmów – „Wojna z dziadkiem” – będzie można obejrzeć 3 września o godzinie 19:45 w janowskim parku (ul. Filtrowa). 

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *