Happy Ending w Rumi. Festyn w parku na zakończenie wakacji

Happy Ending w Rumi. Festyn w parku na zakończenie wakacji
Reklama
Reklama

Fundacja Dla Was zaprasza na Happy Ending Festival, czyli piknik z wieloma atrakcjami na pożegnanie lata.

Niestety, wszystko co dobre, szybko przemija – również wakacje. O tym, że warto zakończyć je z przytupem, wie Fundacja Dla Was. W sobotę 3 września w Parku Żelewskiego w Janowie odbędzie się Happy Ending Festival, czyli impreza zarówno dla młodszych, jak i tych starszych mieszkańców Rumi. Start o godzinie 14:00.

W programie HEF znalazły się m.in. występy artystyczne i muzyczne (V urodziny Music INN, występy finalistów projektu Rumski Wokal 2022, koncert Romana Walczaka), animacje, lamy i alpaki, strefy: gastronomiczna, edukacyjna i kreatywna, strefa tańca Latino, „dmuchańce”, mała loteria fantowa, kąpiel w pianie…

„…i wszystko co sprawi, że pierwsza sobota września stanie się dniem pełnym radości, uśmiechu i rodzinnej integracji” – a przynajmniej tak zapewnia organizator. 🙂

Kino letnie w Rumi – ostatni pokaz

Podczas Happy Ending Festiwalu w parku w Janowie odbędzie się także ostatni z zaplanowanych pokazów filmowych w ramach plenerowego kina letniego w Rumi. Film „Wojna z dziadkiem” zostanie wyświetlony o godzinie 20:45. Uwaga! Pierwotnie organizatorzy podali (błędnie) godzinę 19:45.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *