Ekipa TVN w Rumi. Sprawdzają, jak nie przepłacać

Ekipa TVN w Rumi. Sprawdzają, jak nie przepłacać
Reklama
Reklama

Program telewizyjny Dzień Dobry TVN po raz kolejny przyjechał do Rumi! Co mogliśmy zobaczyć w popularnej „śniadaniówce”?

Tym razem ekipa Dzień dobry TVN odwiedziła Miejski Dom Kultury w Rumi, przy ul. Starowiejskiej. Telewizja przygotowywała materiał pt. „Jak odkryć talent u dziecka i nie zbankrutować”, będący częścią cyklu „OszczędzaMY”.

Reklama
Reklama

Dziennikarze zaprezentowali tanie lub wręcz darmowe zajęcia dla młodzieży, które dostępne są w wielu domach kultury, nie tylko w „dużych” miastach.

Ponoć każdy z nas skrywa w sobie jakiś talent. Im wcześniej go odkryjemy, tym większe szanse mamy na jego wykorzystanie w dorosłym życiu. Jak tego dokonać? Na to pytanie odpowiedziała psycholożka dziecięca Aleksandra Piotrowska oraz mama 7- i 15-latka Monika Krauze-Barska, a w cyklu „OszczędzaMY” Dzień Dobry TVN pokazaliśmy, jak nie zbankrutować na zajęciach dodatkowych – opowiada stacja.

Rumski akcent w telewizji TVN

W materiale „śniadaniówki” zostały użyte klipy przedstawiające tańczące i śpiewające dzieci w siedzibie MDK Rumia. O ofercie kulturalne wypowiada się także dyrektor instytucji, Agnieszka Skawińska, która została zapytana o zajęcia dodatkowe dla dzieci:

– Są to m.in. zajęcia taneczne, teatralne, plastyczne, wokalne, chóry. Jeśli mówimy o cenach zajęć, mogłabym podać na przykładzie naszych zajęć plastycznych. Pobieramy opłatę w wysokości 200 zł na cały rok, a w miejscach, gdzie nauka odbywa się prywatnie te 200 zł, to jest zaledwie za miesiąc – dodała.

Materiał Dzień Dobry TVN z 25 września 2023 r. z udziałem Miejskiego Domu Kultury w Rumi możecie zobaczyć na stronie: https://dziendobry.tvn.pl (kliknij, aby przejść). Jego autorami są Dominika Czerniszewska, oraz Łukasz Kowalski.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *