„EkoElektro” ma dobre rady na elektroodpady

Uczniowie oraz nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
Reklama
Reklama

Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi biorą udział w XV edycji ogólnopolskiego konkursu pt. ,,Dobre rady na elektroodpady – Oddaj mnie w dobre ręce 2024”. Konkurs ma na celu budowanie świadomości ekologicznej oraz odpowiedzialności za otoczenie.

Drużyna nazywa się ,,EkoElektro” i jest złożona z uczniów oraz nauczycieli rumskiej „Jedynki”. W jej skład wchodzą: Ola, Stella, Julka, Oliwia, Julia oraz Pani Wiktoria.

Reklama
Reklama
Uczniowie oraz nauczyciel ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rumi
Zespół EkoElektro (fot. Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi)

„EkoElektro składa się z cudownych młodych osób, którym nie jest obojętny los naszej pięknej planety. Pięć mądrych, bardzo zaangażowanych w pomoc innym dziewczyn chce powalczyć z Waszymi elektroodpadami ukrywającymi się w domowym zaciszu!”

Zbiórka elektroodpadów w Rumi

W ramach konkursu „Dobre rady na elektroodpady – Oddaj mnie w dobre ręce 2024” zespół EkoElektro zorganizuje zbiórkę elektroodpadów na terenie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi (ul. Kościelna 6). Zbiórka odbędzie się w dniach od 17 do 19 kwietnia (środa – piątek).

(we wpisie wykorzystałem materiały Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Józefa Wybickiego w Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *