„Ekologiczna” z Rumi potrzebuje Waszych głosów!

byc jak ignacy rumia szkola zgloszenie
Reklama
Reklama

Uczniowie Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi biorą udział w konkursie „Być jak Ignacy! Odkryj tajemnice nauki”. Aby zdobyć nagrodę w wysokości tysiąca złotych, potrzebują Waszych głosów! 🙂


Krótko mówiąc, konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ma na celu rozpowszechnienie wiedzy m.in. na temat Ignacego Łukasiewicza, przemysłu oraz polskiej myśli technicznej i naukowej. Zabawa rozpoczęła się w październiku 2019 roku i polega na zorganizowaniu koła naukowego (w ramach zajęć pozalekcyjnych) prowadzonego w szkole lub w formie zdalnego nauczania. Oprócz tytułowego „Ignacego”, podczas prowadzonych zajęć uczniowie mogli poznać sylwetki m.in. Stanisławy Adamowiczowej, Mieczysława Bekkera, Józefa Hofmanna oraz Jana Czochralskiego. Na zakończenie działalności koła, w ramach podsumowania dotychczasowych wysiłków, każda ze zgłoszonych przesyła pracę konkursową, powiązaną tematycznie z dokonaniami jednego z czterech naukowców,

Reklama
Reklama
Praca konkursowa zgłoszona do konkursu przez Ekologiczną Szkołę Społeczną. (źródło: facebook.com/BycJakIgnacy)

Jedna pozytywna reakcja – jeden głos!

Wczoraj organizatorzy zaprezentowali 20 prac, które biorą udział w głosowaniu na nagrodę publiczności za czwarty etap konkursu. Do 19 maja do godziny 15:30 można oddawać głosy na swoich faworytów. Jedna pozytywna reakcja to jeden głos. Pięć szkół, które otrzymają największą ilość głosów, wygrywają nagrody! Ekologiczna Szkoła Społeczna, która pretenduje do zdobycia Nagrody Specjalnej Publiczności, może otrzymać nagrodę finansową w wysokości 1000 zł!

Ekologiczna Szkoła Społeczna z Rumi promuje miasto i szkołę biorąc udział w programie „Być jak Ignacy”. Po raz drugi wyróżniono nas jako jedną z najlepszych 20 szkół w Polsce! Walczymy w konkursie o nagrodę publiczności. Bardzo prosimy Pana i sympatyków bloga TymczasemwRumi o głosy! – napisała do mnie Ewa Pasecka, szkolny koordynator programu.

Link do pracy konkursowej:

Mój głos już mają, a Wasz? 😉 Zdjęcie Ekologicznej Szkoły Społecznej w Rumi, pod którym należy zostawiać same pozytywne reakcje (wow, lubię to, super) dostępne jest tutaj.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *