Pożar na ulicy Sobieskiego w Rumi. Potrzebna pomoc!

Pożar na ulicy Sobieskiego w Rumi. Potrzebna pomoc!
Reklama
Reklama

W nocy z 13.05 na 14.05.2020r na ulicy Sobieskiego 40 w Rumi spłonął dom i cały dobytek jego mieszkańców.Jak relacjonuje jeden z czytelników bloga, z pożarem domu przy ul. Sobieskiego w Rumi walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Niestety, straty są bardzo duże.

Reklama
Reklama

„Moja ciocia na codzień pracuje jako pielęgniarka w Szpitalu Miejskim w Gdyni wychowuje samotnie syna. Stracili oni dach nad głową. Jest ona bardzo dobrą i pomocną osobą. Zawsze pomagała innym to i liczę teraz na to, że to my pomożemy jej. Wszystko, co przez lata udało jej się zgromadzić ciężką pracą, w jednej chwili wszystko poszło z dymem. Gdyby nie najbliższa rodzina, nie mieliby nawet gdzie mieszkać.

Niewiele rzeczy udało się uratować. Przyjmiemy wszystko co może im tylko pomóc. W szczególności potrzebna jest chemia, artykuły szkolne, a także pieniądze na kapitalny remont. Liczy się każda złotówka! Bez Waszej pomocy nie damy rady!”

Zbiórka pieniędzy dla pielęgniarki prowadzona jest na stronie: https://zrzutka.pl/u4kzzb.

Z autorem apelu, Panem Jakubem Rudzińskim, można skontaktować się pod numerem telefonu: 668788521.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *