Gala MMA K1 w Rumi. Time of Masters!

Gala MMA K1 w Rumi. Time of Masters!
Reklama
Reklama

W czerwcu w Rumi odbędzie się zawodowa gala MMA i K1 Time of Masters 8: Never Die.

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Federacja Time of Masters po raz ósmy zaprasza na Zawodową Gale MMA i K1, która odbędzie się 25 czerwca, po raz kolejny na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ulicy Mickiewicza 49 w Rumi. „Pomimo ogólnoświatowych trudności, długiej pandemii Covid-19, jedziemy dalej i nic nas nie zatrzymuje. Never Die!” – przekonują organizatorzy.

Kto będzie walczył na gali MMA i K1 Time of Masters 8: Never Die w Rumi?

Na najbliższej gali MMA w Rumi zobaczymy miedzy innymi byłego zawodnika KSW Rafał Błachuta, Patryka Hebla (byłego mistrza organizacji Krwawy Sport, Mistrza Europy K1), Oskar Herczyk (Babilon MMA), czy utytułowanego kickboksera Filip Miszczak. Zawody będą także okazją do zaprezentowania się dla najbardziej utalentowanych zawodników z naszego regionu, takich jak niepokonany Dawid Zawitowski i Bartłomiej Skowyra, czy świetni kickbokserzy: Kevin Dubieński i Krzysztof Kruzel.

Tym razem stawiamy na młode talenty, na świeżą krew i niepohamowana ambicje. Ta gala będzie jak prawdziwa bombą – nieprzewidywalna, emocjonująca, ryzykowna. Zapowiada się dziesięć niesamowitych pojedynków w formule MMA i K1.

– zapowiadają organizatorzy.

Kiedy odbędzie się gala MMA i K1 Time of Masters 8: Never Die w Rumi?

Zawody zostaną rozegrane 25 czerwca (w sobotę), od godziny 19.00 na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR w Rumi (ul. Adama Mickiewicza 49). Bilety dostępne są na stronie eventim.pl, u zawodników i organizatorów, w cenach: 69 zł, 89 zł i 250 zł (bilet VIP).

Imprezy i wydarzenia na terenie miasta Rumia

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się więcej na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Zachęcam do sprawdzenia. Piszę w niej między innymi o:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *