Zatańczą, by zebrać fundusze na wyjazd. Gala zespołu SPIN w Rumi

Tancerki podczas występu na scenie, jedna z nich wychodzi z drewnianej skrzyni.
Reklama
Reklama

We wtorek (21 czerwca) odbędzie się Gala taneczna Zespołu Tańca SPIN MOSIR Rumia. Podczas wydarzenia zostaną zaprezentowane wszystkie choreografie przygotowane przez SPIN w sezonie 2021/2022. Start o godzinie 18.00.

Zdjęcie tytułowe: SPIN MOSiR Rumia (mat. prasowe). Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Na gali zbierane będą fundusze na wyjazd zespołu Spinki Juniors na Mistrzostwa Świata największej federacji tanecznej na świecie, czyli International Dance Organization. W 2022 roku mistrzostwa odbywają się w Egipcie i przewidywane koszty tego wyjazdu są ogromne. To dlatego Gala Spin będzie tym razem biletowana. Wstęp od osoby to 10 zł, jako cegiełka na finansowe wsparcie wyjazdu.

Mamy nadzieję, że ten pomysł spotka się z Waszą akceptacją i życzliwością i jak największa liczba osób zakupi wejściówkę 🙂🙏💜 aby w ten sposób pomóc nam zrealizować marzenia 🎀🏆

Podczas Gali będzie można również zakupić słodkie wypieki przygotowane przez niezastąpione mamy tancerek z grupy juniorskiej. Odbędzie się również licytacja pucharów zdobytych przez klub. Ważna informacja – zakupy realizowane będą wyłącznie gotówką.

Imprezy, wydarzenia, koncerty i spektakle w 2022 r. w Rumi

O tym, gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *