Reklama Reklama

Aktywna środa w Parku Starowiejskim – zajęcia fitness dla kobiet

Nie zdążyłaś zrobić formy na lato? A może po prostu szukasz ciekawej formy na aktywność i poznanie nowych osób? Wpadnij na lekki trening w Parku Starowiejskim.

Reklama Reklama

Wpis „grzecznościowy” 🙂 Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Zachęcam do regularnych odwiedzin!

Wskakuj w wygodny strój sportowy, zabierz koleżankę (mile widziane dzieci) i w środę 22.06 o godz. 10:30 bądź w Parku Starowiejskim (ul. Mickiewicza). Uczestnicy spotykają się tuż przy budce Cafe Kwadrat na wynos.

Nie zastanawiaj się, dołącz do Nas. To idealna forma na aktywny poranek. Poznajmy się, mamy szanse na nowe ciekawe znajomości. Po treningu zapraszamy na leżaczki przy budce, na wspólne rozmowy, relaks i poznanie się.

Zajęcia są bezpłatne. Prowadzi je Agnieszka Hadam – aktywna mama, trenerka i założycielka klubu fitness Active life. Potwierdź swoją obecność przed treningiem w wydarzeniu na FB.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *