Gdzie pójść na basen w Rumi? Pływalnia znów jest otwarta dla mieszkańców!

Gdzie pójść na basen w Rumi? Pływalnia znów jest otwarta dla mieszkańców!
Reklama
Reklama

Od 12 lutego (piątek) pływalnia miejska w Rumi znów jest otwarta dla mieszkańców!

Od 12 lutego kryta pływalnia przy ul. Marii Rodziewiczówny 8 w Rumi została otwarta i udostępniona dla wszystkich użytkowników.

Reklama
Reklama

Pływalnia miejska w Rumi. Opis obiektu:

Kryta pływalnia MOSiR Rumia jest trzykondygnacyjnym budynkiem o powierzchni całkowitej ok. 2 200 m2 oraz kubaturze blisko 11 000 m3. Jest to tzw. „krótki basen” sportowy czyli niecka długości 25 m, szerokości 12,5 m, głębokości 1,2 – 1,8 m, 6 torów w tym jeden „wypłycony” do głębokości 0,9 m. Doskonałą wodę zapewnia nam nowoczesny system uzdatniania z m.in. ozonowaniem oraz najwyższej klasy automatyką kontroli parametrów wody. Pływalnia jest dostępna dla osób niepełnosprawnych i wyposażona w urządzenia ułatwiające im korzystanie z obiektu.

Zasady i procedury korzystania z obiektu w warunkach pandemicznych dostępne są na stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi:

Informacji można także zasięgnąć pod numerem tel. 58 6794409

Basen miejski w Rumi. Godziny otwarcia:

Pływalnia w Rumi funkcjonuje w godzinach:

  • pn–pt: 6:15–21:45
  • sb–ndz: 7:45–21:45

Basen MOSiR Rumia. Lokalizacja:

Gdzie w Rumi…?

Gdzie, co, kiedy i jak w mieście Rumia? Kategoria Gdzie w Rumi…? to opinie, recenzje, podpowiedzi i odpowiedzi dotyczące Rumi. To także odpowiedzi na najczęściej padające pytania od mieszkańców oraz ciekawostki. Sprawdź sam:

(wpis opracowałem na podstawie informacji MOSiR Rumia)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *