Giełda Retrogamingowa w Rumi

Stare gry komputerowe i konsolowe w Rumi
Reklama
Reklama

Jama Grania oraz PixelEvents zorganizują w Rumi giełdę, podczas której będzie można założyć okulary nostalgii i powrócić do lat 80-tych, 90-tych i 00-tych. Szykuje się nie lada gratka dla fanów starszego sprzętu, gier, filmów i komiksów!

„Przyjdź na Retro Itemy Rumia. Zagraj w stare gry, kup lub sprzedaj oldskulowe fanty oraz baw się dobrze w klimacie retro. To prawdziwa okazja dla wszystkich kolekcjonerów i fanów tego typu imprez” – zapowiadają organizatorzy.

Reklama
Reklama
Gameboy Color kiedyś stanowił marzenie niejednego dziecka w Polsce. Być może uda się „upolować” go podczas giełdy w Rumi. 🙂 (fot. pexels.com)

Podczas wydarzenia Giełda Retro Itemy Rumia będzie będzie można zobaczyć, pograć lub kupić:

 • gry,
 • konsole,
 • sprzęt Hi-Fi,
 • filmy,
 • komiksy
 • figurki i zabawki z przełomu lat 80/90
 • i inne!

Giełda Retro Itemy Rumia odbędzie się 29 stycznia 2023 roku od 10:00 do 20:00, w Centrum Handlowym Port Rumia przy ul. Grunwaldzkiej. Jej organizatorami są: Jama Grania oraz PixelEvents. Wstęp wolny!

Pozostając jeszcze chwilę w klimatach nostalgii i dawnych, boomerskich czasów. Kto z Was pamięta salon gier Kobra przy ul. Pomorskiej w Rumi? 🙂 Poświęciłem mu osobny wpis na blogu (kliknij, aby przejść).

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *