Godziny ciszy w Centrum Handlowym Auchan

godziny ciszy achaun
Reklama
Reklama

Ciekawa inicjatywa w Porcie Rumia, którą warto nagłośnić. Centrum Handlowe Auchan ponownie wprowadziło specjalne „godziny ciszy”, trwające w każdy wtorek od 15:00 do 17:00.Uwaga! Dla tych, którzy przegapili – wróciły „Godziny ciszy” w CH Auchan! 😉 Akcja została podjęta po raz pierwszy w lipcu 2019 roku, z myślą o potrzebach osób ze spektrum autyzmu i zaburzeniami pokrewnymi. W każdy wtorek (od 8 września) na dwie godziny, od 15:00 do 17:00 w pasażu galerii handlowej i w hipermarkecie Auchan oświetlenie jest przyciemnione, a muzyka oraz komunikaty płynące z głośników wyłączone. Dzięki temu zakupy są jeszcze bardziej komfortowe, zwłaszcza dla klientów, dla których pobyt w przestrzeni z silnymi bodźcami może być uciążliwy.

Reklama
Reklama

Inicjatywa „Godziny ciszy” została bardzo pozytywnie odebrana przez naszych klientów, dlatego zdecydowaliśmy o jej powrocie – wyjaśniają właściciele sklepu. – Nasze centrum handlowe jest obiektem przyjaznym i pełnym udogodnień i usług dla klientów. Jednopoziomowy budynek sprawia, że bez trudu mogą się po nim poruszać zarówno rodziny z dziećmi, jak i osoby niepełnosprawne. Przed obiektem znajduje się wygodny, bezpłatny parking z powiększonymi miejscami parkingowymi dla osób niepełnosprawnych. – deklarują.

Adres sklepu: Centrum Handlowe Auchan Rumia, ul. Grunwaldzka 108, Rumia.

źródło: informacja prasowa CH Auchan


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *