Interwencja policji na dworcu w Rumi [ZOBACZ NAGRANIE]

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Agresywny mężczyzna w pociągu SKM Trójmiasto. Groził pasażerom i demolował pojazd!

19 marca (czwartek) na dworcu w Rumi była konieczna interwencja policji. Według nieoficjalnych informacji, jednemu z pasażerów pociągu relacji Gdańsk Śródmieście – Wejherowo grożono bronią palną [niepotwierdzone] i ostrym narzędziem [jak się okazuje – maczetą]. Mężczyzna zdążył uciec i zawiadomić kierownika pociągu. Do czasu przyjazdu funkcjonariuszy napastnik zdemolował jeden z ostatnich wagonów pociągu. Na ten moment nie posiadam więcej szczegółów.

Reklama
Reklama

Zatrzymywało go [sprawcę] kilku funkcjonariuszy, bo mężczyzna był bardzo agresywny. Nie wykluczamy, że może być pod wpływem środków odurzających – powiedziała dla serwisu Trójmiasto.pl rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie Anetta Potrykus.

Interwencja policji na dworcu w Rumi. Zobacz nagrania wideo!

Na fanpage’u Tymczasem w Rumi napisał do mnie mężczyzna, który wezwał na miejsce policję:

Uderzył mi nad głową maczetą i celował pistoletem. Nie było widać, że jest na jakieś kulki. Kierownik pociągu myślał że żartuję. Na szczęście policja sprawiła się błyskawicznie – relacjonuje świadek w rozmowie.

Częściowy przebieg zdarzenia możecie zobaczyć na udostępnionych nagraniach poniżej:

Nagranie 1:

Nagranie 2:

Odwołany pociąg SKM Trójmiasto

Zgodnie z rozkładem, pociąg planowo miał odjechać ze stacji Rumia o 17.26, ale z powodu interwencji Policji został odwołany. Następny przejazd z Rumi w kierunku Wejherowa odbył się o godzinie 17.45.

Jeśli pojawią się jakieś nowe informacje, zaktualizuje wpis.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Zebs

    …że takich czubków nie dopadnie selekcja naturalna, o ogóle byłby piękniejszy świat bez takich wariatów, zagrażających innym normalnym ludziom. Widziałem jak wczoraj 3 radiowozy jechały z SKM Janowo do Rumi Dworca. Widocznie SKM odjechała i chłopaki musieli gonić do Rumi. Oby ten dureń dostał nauczkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *