Jak wygląda Rumia z lotu ptaka? Zobacz nagranie z drona! [WIDEO]

Rumia Z Lotu Ptaka

Unieś się nad ziemię i zobacz ulice i budynki w Rumi z perspektywy kilkudziesięciu metrów! Wszystko za sprawą nagrania od jednego z czytelników.

Reklama Reklama

Jeśli ktoś z Was zastanawia się, jak wygląda Rumia z lotu ptaka, może to łatwo sprawdzić dzięki nagraniu wideo udostępnionemu przez jednego z czytelników bloga, Krzysztofa Bryka. Zdjęcia zostały wykonane we wrześniu 2022 roku, przy pomocy drona DJI Mini 3 Pro.

https://www.youtube.com/watch?v=2dd0PX7Aus4

Współprzędne: 54°33’54.32″N 18°23’1.33″E.

Fotografie i filmy z Rumi znajdziesz w kategorii: Zdjęcia i wideo oraz na profilu Tymczasem w Rumi na Instagramie.

Jeśli chcecie podzielić się swoim zdjęciem, oznaczcie mnie w swojej relacji lub zdjęciu @TymczasemwRumi lub hashtagiem: #tymczasemwrumi (a najlepiej – i jednym i drugim :)). Profil obserwuje już ponad 2500 użytkowników, więc będziecie mieli całkiem sporą “publiczność”. 

Oczywiście, prócz tego cały czas jest dla Was dostępny adres e-mail: kontakt@tymczasemwrumi.pl i wiadomości prywatne na fanpage’u Tymczasem w Rumi

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Reklama Reklama

Najnowsze wpisy na blogu:

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *