Policja zatrzymała dilera narkotyków z Rumi

Diler Narkotykow Rumia

Policjanci kryminalni z Rumi zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 21-latka. W mieszkaniu mężczyzny mundurowi znaleźli marihuanę, amfetaminę, extasy oraz mefedron.

Reklama Reklama

W ostatnich dniach kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali 21-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego. W trakcie przeszukania mieszkania mężczyzny, mundurowi znaleźli w plecaku zabronione substancje: prawie 100 gramów marihuany, ponad 150 gramów amfetaminy, prawie 30 tabletek extasy i ponad 10 gramów mefedronu. Ujawnione środki zostały zabezpieczone do sprawy i zostaną zbadane przez biegłego.

Kryminalni pracujący nad sprawą ustalili, że zatrzymany nie tylko posiadał narkotyki, ale także „wprowadzał je do obrotu” i „udzielał innym osobom”.

Diler Narkotykow Rumia 2
fot. KPP Wejherowo

21-latek został osadzony w policyjnej celi. W środę policjanci doprowadzali mężczyznę do wejherowskiej prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków oraz udzielania narkotyków innej osobie. Za przestępstwo wprowadzania do obrotu znacznej ilości narkotyków grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.  Wobec  zatrzymanego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru oraz poręczenie majątkowe.

O sprawie poinformowała w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *