Jak zostać słynnym vlogerem? Dowiedz się na warsztatach!

Jak zostać słynnym vlogerem? Dowiedz się na warsztatach!
Reklama
Reklama

Marzysz o tym, żeby stworzyć własny videoblog? Dzielić się swoimi pasjami i pomysłami z całym światem jako vloger/ka? Masz od 13 do 20 lat? Przyjdź do Stacji Kultura na warsztaty z tworzenia vlogów i podcastów!Podczas warsztatów w Stacji Kultura w Rumi zdobędziesz podstawowe informacje związane z tworzeniem audiowizualnych form w Internecie. Poznasz m.in. tajniki montażu, dowiesz się jak stworzyć własną muzykę lub podcast. Poruszymy też kwestie praw autorskich i podpowiemy jak nie łamać prawa w Internecie. Nie musisz mieć specjalnego sprzętu, wystarczy komórka i dobry pomysł.

Reklama
Reklama

Podczas zajęć będzie możliwość stworzenia kreatywnego vloga, który będzie miał charakter popularnonaukowy. Wiedza, zabawa, kreatywność połączone w jednym warsztacie! Zapraszamy do Stacji Kultura! Warsztaty rozpoczynają się 19 września (sobota) o godzinie 10:00.

Zapisy na warsztaty audiowizualne w Stacji Kultura

Na warsztaty vlogowe w Stacji Kultura w Rumi obowiązują zapisy, prowadzone pod adresem: zapisy@bibliotekarumia.pl Ilość miejsc ograniczona. Ze względów sanitarnych prosimy o to, by uczestnicy przebywali w sali w maseczkach lub przyłbicach, dezynfekowali ręce oraz zachowywali dystans.

Warsztaty są częścią projektu „Między książką a blogiem. Od strony drukowanej do strony internetowej”. Na realizację projektu Miejska Biblioteka Publiczna w Rumi otrzymała dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

(wpis opracowałem na podstawie informacji prasowej Stacji Kultura w Rumi)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *