Mieszkaniec Rumi w programie Ninja Warrior

ninja warior mieszkaniec rumi rumia uczestnik 2
Reklama
Reklama

Łukasz Konarski, mieszkaniec Rumi, bierze udział w drugiej edycji programu telewizyjnego Ninja Warrior.Reality show Ninja Warrior Polska to przebojowy program, podczas którego testowana jest sprawność, wytrzymałość oraz hart ducha zawodników, na niezwykle trudnym torze przeszkód. Prowadzącymi turniej są Karolina Gilon (Popularna modelka i fotomodelka), Łukasz „Juras” Jurkowski (zawodnik MMA) oraz Jerzy Mielewski (dziennikarz i komentator).

Reklama
Reklama

Ninja Warrior Polska – zapowiedź:

Mieszkaniec Rumi w Ninja Warrior Polska

Jednym z uczestników drugiej edycji programu jest Łukasz Konarski z Rumi. To 36-letni instruktor sportowy i kulturystyki.

W przeszłości został potrącony przez samochód, przez co miał niedowład nóg. Z tego powodu musiał na nowo nauczyć się chodzić. A to nie koniec przykrych zdarzeń. 5 lat temu wypadł z okna z drugiego piętra, poważnie uszkadzając nogę i głowę. Był to moment, kiedy Łukasz bardzo zwątpił i nie wiedział co dalej. Sport pomógł mu wyjść z tego marazmu i wrócić do kondycji sprzed wypadku.” – czytamy w materiałach opisujących zawodnika.

Łukasz Konarski z Rumi podczas programu Ninja Warrior (fot. Ninja Warrior Polska / Telewizja Polsat)

W pierwszym odcinku programu, wyemitowanym 1 września, Pan Tomasz poradził sobie bardzo dobrze. Pomimo, że podczas pokonywania alei spodków wpadł do basenu, dobry czas zagwarantował mu przejście do finału.

Oglądamy i kibicujemy Łukaszowi Konarskiemu!

Teraz rumianin kontynuuje swoją walkę o tytuł Ninja Warrior oraz 150 tysięcy złotych. Łukasza Konarskiego będzie można obejrzeć m.in. dziś (8 września) o godzinie 20:05 na w telewizji Polsat. Trzymamy kciuki. 🙂

(zdjęcie tytułowe: Ninja Warrior Polska / Telewizja Polsat / Materiały promocyjne)

Inne sukcesy mieszkańców Rumi. Rumska „Aleja Gwiazd.

Wyjątkowe historie i sukcesy mieszkańców z mojego regionu to coś, co lubię najbardziej.  Trochę już ich opisałem- na tyle dużo, żeby stworzyć osobną kategorię na blogu. Nazwałem ją (nieco z przymrużeniem oka): “Rumska Aleja Gwiazd”. Lista cały czas się powiększa, a wpisów przybywa. Sprawdźcie sami! 🙂 [kliknij, żeby przejść]

  • Czy Wiedźmin z Rumi przebija odpowiednika z NETFLIXa?
  • Pierwsza kobieta za kierownicą autobusu zaczynała…w Rumi!
  • Wychowanka APS Rumia w reprezentacji Polski!
  • Mieszkaniec Rumi przygotowuje maski ochronne dla szpitali i ratowników

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *