Jaka telewizja kablowa w Rumi? Gdzie zamówić „kablówkę”?

telewizja w rumi
Reklama
Reklama

Jaką telewizję kablową wybrać w Rumi? Jacy operatorzy są dostępni w naszym mieście? Sprawdzam!

Jeśli jesteś nowym mieszkańcem Rumi, dopiero się wprowadziłeś lub po prostu chciałbyś zmienić operatora telewizji kablowej w Rumi, poniżej prowadzę zestawienie firm oferujących tą usługę.

Reklama
Reklama

W obecnych czasach większość operatorów umożliwia podłączenie nie tylko telewizji kablowej, ale także internetu stacjonarnego, internetu mobilnego czy telefonu stacjonarnego. Warto sprawdzać promocje i pakiety dostępne na stronach internetowych operatorów, zarówno tych lokalnych (w Rumi) jak i tych ogólnopolskich.

Do lokalnych dostawców telewizji kablowej w Rumi należą Tygrys.net i Netarea24. Ten pierwszy świadczy usługi na naszym rynku już od kilkunastu lat i jest marką dobrze znaną mieszkańcom. Netarea24 to z kolei trochę młodszy operator i zdobywa klientów ciekawymi promocjami i pakietami. Warto porównać obie oferty.

Tygrys.net

Netarea24

Usługi w Rumi świadczy także firma Plast-Com z Redy. Aby sprawdzić, czy jesteś w ich zasięgu, trzeba skontaktować się z biurem obsługi klienta.

Plast-Com

Oczywiście, poza lokalnymi dostawcami, w Rumi działają także ogólnopolscy dostawcy telewizji kablowej, tacy jak UPC Polska (największy w kraju) czy Vectra. Tutaj również należy skontaktować się z biurem obsługi klienta, w celu sprawdzenia dostępności i indywidualnej wyceny usługi.

UPC Polska

Vectra

Darmowa telewizja satelitarna

Jeśli nie zależy Ci na dużej ilości dostępnej kanałów, warto rozważyć zainstalowanie w domu telewizji satelitarnej. Oferuje ona kilkadziesiąt podstawowych kanałów, takich jak: TVP, TVN, Polsat, TV4, TTV i inne. Wystarczy odpowiedni dekoder DVB-T2 HEVC i prawidłowo zamontowana antena. Koszt dekodera to jednorazowa opłata i wynosi około 100-150 zł (w zależności od modelu).

Telewizję satelitarną możesz zainstalować sam, lub skorzystać z usług zewnętrznej firmy. Ja skorzystałem z porad otrzymanych w sklepie Antena przy ul. Działdowskiej 16 w Gdyni. Telefon: 58 663 53 73.

Darmowa telewizja przez internet

Warto wiedzieć, że w obecnych czasach telewizję można też oglądać po prostu włączając aplikację lub stronę WWW, całkowicie legalnie i za darmo. Na stronie pilot.wp.pl/tv dostępnych jest ponad 100 kanałów. W wersji darmowej można oglądać oczywiście tylko część z nich, ale ceny pakietów zaczynają się od 9,90 zł.

Opinie mieszkańców

Daj znać w komentarzu, z usług którego operatora Ty zdecydowałeś się skorzystać i dlaczego! 🙂 Wspólnie pomóżmy mieszkańcom Rumi wybrać najlepszego dostawcę telewizji kablowej w Rumi.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *