Czy mieszkańcy Rumi powstrzymali Grincha?

Reklama Reklama

Za nami Jarmark Świąteczny w Rumi Janowie, zorganizowany przez Fundację Dla Was. Podczas wydarzenia, uczestników odwiedzili…goście specjalni.

Tegoroczny Jarmark Świąteczny w Strefie Dla Was w Rumi odbył się pod hasłem „Wspólnie uratujmy Święta przed Grinchem!”. 10 grudnia mieszkańcy mogli stworzyć ozdoby świąteczne oraz wziąć udział w świątecznych warsztatach.

Dla najmłodszych przygotowano natomiast animacje i mnóstwo zabaw, w tym Kącik Malucha do lat 3. Szczególny entuzjazm wśród uczestników zabawy wzbudzili goście specjalni: Święty Mikołaj oraz Grinch.

– Frekwencja w tym roku bardzo dopisała, było mnóstwo zabawy i pozytywnej, świątecznej atmosfery. Wielu gości zaskoczyło barwnymi świątecznymi kreacjami, w tym m.in. sweterkami czy bluzami z motywem Grincha – opowiadają organizatorzy.

Zdjęcia:

fot. Fundacja Dla Was

Miejski Jarmark Świąteczny w Rumi

Miejski Jarmark Świąteczny, po kilku latach przerwy, znów odbędzie się w Rumi! Znamy pełny program wydarzenia i wszystkie atrakcje, jakie będą czekał dla mieszkańców! Miasto ogłosiło także wystawców. Szczegóły znajdziecie w osobnym wpisie (kliknij, aby przejść).

jarmark swiateczny rumia 2019 2018 bozonarodzeniowy program atrakcje parking jak dojechac
fot. N. Miloch

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

W kategorii “Imprezy, kultura i rozrywka” dowiecie się na temat tego, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas. Jeśli chcesz zareklamować swoje wydarzenie, zapraszam do działu: KONTAKT.

Reklama Reklama
Reklama Reklama

Dodaj komentarz